Проектування блискавкозахисту

Блискавкозахист (громозахист, грозозахист, захист від блискавки) - це комплекс заходів і спеціальних пристосувань для забезпечення безпеки будівлі, а також майна і людей тих, що знаходяться в ній.

ТОВ «Центр безпеки «ГРАНД» виконує роботи з проектування систем блискавко захисту в кілька етапів:

1.Етап складання технічного завдання

Прибуття спеціалістів нашої компанії на об'єкт для ознайомлення з грунтами та проведенням попередніх розрахунків.

Складання технічного завдання з врахуванням вимог Замовника, та домовленості про попереднє розташування елементів системи блискавко захисту, дотримуючись існуючих вимог монтажу системи.

2.Створення попереднього технічного проекту та складання кошторису

На підставі технічного завдання та аналізу об'єкта формується технічний проект на основі якого складаються кошториси проектних робіт, обладнання, матеріалів і монтажних робіт. Технічний проект розробляється згідно нормативних документів та стандартів України.

Кошторисна вартість всіх робіт по побудові системи блискавко захисту погоджується із Замовником. Співробітники нашого підприємства можуть запропонувати Вам матеріали з найкращим співвідношенням ціна/якість.

3. На основі технічного проекту створюється робочий проект

На даному етапі ми отримуємо робочий документ, який дозволяє замовити обладнання та матеріали, а інсталяційній бригаді підготуватись до монтажних робіт. Робочий проект погоджується із Замовником та, при необхідності, з відповідними структурами протипожежного нагляду.