План евакуації

План евакуації – документ, в якому вказані евакуаційні шляхи і виходи, встановлені правила поведінки людей, а також порядок і послідовність дій обслуговуючого персоналу на об’єкті при виникненні надзвичайної ситуації.

Відповідно до п. 5 розділу ІІ Правил пожежної безпеки в Україні Затверджених Наказом МВС України від 30.12.2014 № 1417 (НАПБ А.01.001-2014), на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням на них 100 і більше осіб або таких, що мають хоча б одне окреме приміщення із одночасним перебуванням 50 і більше осіб (далі – об’єкти з масовим перебуванням людей), у будинках та спорудах (крім житлових будинків), котрі мають два поверхи і більше, у разі одночасного перебування на поверсі більше 25 осіб, а для одноповерхових – більше 50 осіб, мають бути розроблені і вивішені на видимих місцях плани (схеми) евакуації людей на випадок пожежі.

План евакуації складається з двох частин: графічної та текстової.

У графічній частині зображуються схематичні плани будівлі, на яких позначаються шляхи евакуації людей, виходи, місця розміщення вогнегасників, пожежних кранів, ручних пожежних сповіщувачів, телефонів, просторової орієнтації та ін.

Текстова частина виконується у вигляді таблиці або оформляється у формі інструкцій та пам’яток про дії під час пожежі.

ТОВ «Центр безпеки «ГРАНД» маючи великий досвід розробить ефективний план евакуації для будь-якої будівлі, споруди чи приміщення вашої організації.

При виникненні питань або для отримання фахової консультації зателефонуйте до нас або скористайтесь формою  замовлення.